Egy tucat gólt láthattunk

2019. Március 1.

Gólzáporos mérkőzéssel zárta le a felkészülési találkozók sorát az Unirea.

Inkább vitorlázásra, mintsem labdarúgásra alkalmas, szeles időben fogadta az Unirea a Berettyószéplaki Vointa megyei kettőben szereplő csapatát csütörtök délután a százholdi pályán.
Csapatunk a következő összeállításban szerepelt: Kis (46. p. Szkirkanics) - Tankó (70. p. Muresan), Lazăr, Jude (67. p. Kiss), Crişan (75. p. Dorogi), Láposi (46. p. Fele Sz.), Lakatos (65. p. Széles), Boros, Bacsó, Solymosán, Gego.
Az ellenfél nagyjából az első félidő feléig tartotta úgy ahogy a lépést a mieinkkel - annak ellenére, hogy mindkét góljuk a félidők végén született, igaz, a mi védelmünk is kellett mindkettőhöz - és attól kezdve egyre kevesebb ellenállást tanúsítottak. A félidei 3-1 után a vége 10-2 lett, gólszerzőink: Lakatos (3), Bacsó, (2), Solymosán, Fele Sz., Gego, Széles, Boros.
Több edzőmeccset már nem játszik az Unirea, a jövő hét végén kezdődik a bajnokság tavaszi szezonja, az első fordulóban a Váradszentmártoni CSC vendégei leszünk (ősszel hazai pályán 5-1-es vereséget szenvedtünk).