Farsangi összejövetelt tartott a katolikus közösség

2019. Február 12.

Azokat a csoportokat hívták meg, melyek aktívan bekapcsolódnak az egyházközség életébe.

 

Az érmihályfalvi római katolikus egyházközség farsangi batyus mulatságot rendezett február 9.-én, szombaton, a művelődési házban, Bogdán István plébános kezdeményezésével.

A rendezvényre azon csoportokat  hívták meg, akik aktívan bekapcsolódnak a helyi egyház életébe. Ilyenek voltak: ministráns és ifjúsági csoport, kis és nagy kórus, családosok és különböző társulatok csoportjai, az érmihályfalvi és gálospetri gyermekotthonok lakói.

A szép számban megjelenteknek nem volt kötelező jelmezbe öltözni, de akik ezt megtették, azok a mulatság elején felvonulva bemutatkoztak és bemutatták jelmezeiket. Ezután következett a gyermekek ügyességi vetélkedője. Itt minden gyermek jutalomban részesült. A felnőtteknek is hasonlóak voltak a feladatok, akik a fiatalok távozása után retró zenére éjfélig szórakoztak.

            Bokor János hitoktató-kántorTovábbi cikkek

Városrendezés, ahogyan az idő engedi

2019. Február 12.

Dolgozik a földgyalu, takarítják az árkot, metszik a fákat.

Így mulat a mihályfalvi magyar nyugdíjas

2019. Február 13.

Igen, mulatni, azt tud a magyar, kortól, nemtől, sőt, egészségi állapotától függetlenül. Ennek tanújelét adta vasárnap, amikor az érmihályfalvi Szépkor Nyugdíjas Egyesület ismét megrendezte a már hagyományosnak mondható pótszilveszteri mulatságot.

Shotokan karate csoport kezdőknek

2019. Február 12.

Edzések hétfőn és szerdán.

Döntetlen az első idei edzőmeccsen

2019. Február 11.

Kétgólos hátrányból hoztuk döntetlenre az első edzőmeccset.

 
 
Fogyasztóvédelmi problémákat kérjük jelezzék a következő címen:
http://www.protectia-consumatorilor.ro
Minden jog fenntartva ©
Érmihályfalva város önkormányzata
Hosted by: