Köszönet a projektek támogatásáért

2019. December 23.

Két projekt beindításához kapott támogatást a líceum a Bethlen Gábor Alaptól.

 

A Bethlen Gábor Alap által kiírt pályázat, mely a szomszédos országokban működő civil, nonprofit és egyházi szervezetek, továbbá vállalkozások családokat segítő tevékenységének támogatását szolgálta, 2019-ban, iskolánk összesen 700.000 ft támogatást nyert céljainak megvalósítására.

A SAJÁT HANGUNK - AZ ÉRMIHÁLYFALVI 1.SZ. MEZŐGAZDASÁGI FŐGIMNÁZIUM ISKOLARÁDIÓJA és a NEVELJÜNK SZAKEMBEREKET elnevezésű projektek egyaránt hozzájárulnak iskolánk tevékenységeinek színesitéséhez és gazdagításához.

A pályázatok révén alkalmunk nyílt eszközök beszerzésére, mely segítségével beinditásra kerül az iskolarádió. Szinten pályázati pénzből sikerült iskolánk kertészeti szakának felszereléseket vásárolni, melyek lehetővé teszik a gyakorlati oktatást.

                      Ezuton köszönjük az Alapkezelő támogatását.További cikkek

"Temesvár szellemisége sokkal többet érdemelne"

2019. December 24.

A harminc évvel ezelőtti sorsfordító karácsonyra emlékeztek vasárnap Érmihályfalván.

Ünnepköszöntők a Városházán, 2019

2019. December 24.

Idén is voltak a Városházán ünnepköszöntők.

(Illusztráció)

Az ár és a mennyiség is marad

2019. December 23.

A jövő évben a város erdejéből kitermelendő tűzifáról is szavaztak.

Bizottsági tagokról szavaztak

2019. December 23.

A civil szervezetek pályázatait elbíráló, és az esetleges óvásokat kivizsgáló bizottságok tagjait választották meg.

 
 
Fogyasztóvédelmi problémákat kérjük jelezzék a következő címen:
http://www.protectia-consumatorilor.ro
Minden jog fenntartva ©
Érmihályfalva város önkormányzata
Hosted by: