Meggyőző kétharmad, de lesz ez jobb is!

2020. December 2.

Városunkban 2.625 háztartás és 113 cég kötött eddig szerződést

 

Minden új, minden változás kibillent bennünket a megszokott komfortzónánkból, ezért bizalmatlanul, kételkedve fogadjuk ezeket. Fejlődésünk elkerülhetetlen feltétele az újjal való találkozás, annak elfogadása és beépítése életünkbe.

Minden elismerésem városunk lakóinak, azért  a pozitív, befogadó hozzáállásért, amivel a szemétszolgáltatás szükségességét fogadták. Nálunk 2.625 magánházra és 113 cégre kötött szerződést a szolgáltató, ami dícséretes, bő kétharmadot jelent városi viszonylatban.

Hozzá kell tenni, hogy ez sokkal jobb, mint Nagyvárad vagy a metropolisz-övezet lakóinak hozzáállása. A kezdeti csecsemőbetegségeket, remélem, hamar kinövi ez a szolgáltatás és mindenki megelégedésére fogják végezni dolgukat az AVE Bihor cég munkatársai.

Azokat, akik még nem kötöttek szerződést, folyamatosan keresni fogják a szolgáltató munkatársai a teljes lefedettség elérése érdekében.

 

Elismerésül és köszönettel,

Nyakó József polgármesterTovábbi cikkek

Újabb utcákban járunk járdán

2020. December 3.

Négy utcában gazdagodtunk járdákkal

Aszfaltoztunk, fát ültetünk

2020. December 3.

Tovább szépül a Mester utca

A Gizella-malom rejtélyes gipszformái és az egykori kőedénygyár

2020. December 2.

Érdekes tárgyak kerültek elő, melyek az épület egy eddig kevésbé ismert korszakáról árulkodnak

Befejeztük 15 utca csatornázását

2020. November 27.

Csatlakozás a szennyvízhálózatra

 
 
Fogyasztóvédelmi problémákat kérjük jelezzék a következő címen:
http://www.protectia-consumatorilor.ro
Minden jog fenntartva ©
Érmihályfalva város önkormányzata
Hosted by: