Pénteken ülésezett a Helyi Tanács

2020. Szeptember 14.

Utolsó rendes ülését tartotta szeptember 11.-én, ebben a felállásban, Érmihályfalva Helyi Tanácsa.

null

null

Az első napirendben foglaltak a Pásztorgaz, illetve a Bankasor felé vezető utak felújítását célozza, ezzel a lépéssel elindítva azt az eljárást, aminek a végén úniós forrásból épített, aszfaltos utat adhatunk át az ott lakók és erre közlekedők számára.

A második határozat tervezet a Széchényi-téri, szoborpark melletti járdák felújításához szükséges 65.000+Áfa lej elfogadására vonatkozik, amit a Bihar megyei Fenntartható Fejlesztési Ügynökség biztosított városunk számára.

Költségvetés módosítás szerepelt a harmadik döntésben, amiben többek között már elkölthetővé vált az a 10.587.000 lej, amit városunk közvilágításának teljeskörű felújítására és bővítésére, 2 km járda, valamint a Líceum sportpályájának befedésére költhetünk.

Itt, a mandátum végén, ezúton is megköszönöm Érmihályfalva Helyi Tanácsa minden tagjának, hogy egyetlen indítványunk sem került elutasításra, döntéseiket a törvényesség keretein belül, minden esetben, az ésszerűség, a józanész és városunk érdekei határozták meg.

 

Nyakó József - polgármester
További cikkek

null

Tartálymosási és fertőtlenítési munkálatok,

2020. Szeptember 15.

Az APA CANAL NORD VEST közleménye.

Mégsem figyelünk ellégé egymásra!

2020. Szeptember 16.

Igyekszünk a tőlünk telhető leghatékonyabb módon kezelni a kialakult helyzetet

Mosható maszkokat osztottunk a diákoknak

2020. Szeptember 14.

A tanév kezdetén minden diáknak és oktatónak kívánok egy nyugodt, de sikeres tanévet

illusztráció

Egyszeri támogatás az óvodás és iskolás gyerekeknek

2020. Szeptember 8.

A 133/2020-as Sürgősségi Kormányrendelet értelmében az óvodás valamint az általános iskolás gyermekek tanfelszerelési-támogatásban részesülhetnek!

 
 
Fogyasztóvédelmi problémákat kérjük jelezzék a következő címen:
http://www.protectia-consumatorilor.ro
Minden jog fenntartva ©
Érmihályfalva város önkormányzata
Hosted by: