Primícia szombat délelőtt

2012. Július 13.

Az elmúlt szombaton áldozópappá szentelt Tóth Attila Levente első szentmiséjét celebrálja július 14-én, szombaton 11 órától az érmihályfalvi római katolikus templomban.

Az érmihályfalvi római katolikus templom

Az érmihályfalvi római katolikus templom

Július 7-én szentelte áldozópappá Tóth Attila Leventét a nagyváradi Bazilikában Böcskei László megyés püspök. Városunk szülöttének primíciájára - első ünnepélyes szentmiséjére - kerül sor július 14-én, szomaton 11 órától a helyi római katolikus templomban. A primícia minden egyházközségben jeles alkalom - erre az ünnepségre is minden érdeklődőt várnak, felekezeti hovatartozástól függetlenül.További cikkek

 Érmihályfalvi Ifjúsági Szövetség

Ma kezdődik az ifjúsági fesztivál

2012. Július 13.

Az Érmihályfalvi Ifjúsági Szövetség - ÉRMISZ - július 13-án és 14-én szervezi meg a II.Érmihályfalvi Ifjúsági Napokat.

A tanácsosokat Vasile Puscas cégvezető (balról) informálta

Tájékozódtak a szemétszállításról

2012. Július 13.

A lakosság 44%-a nem él a szemétszállítás szolgáltatásával, míg a cégek 80%-a kevesebb hulladék elszállítására kötött szerződést, mint amennyit a kukákba (vagy mellé) tesz - hangzott el a BioFlorisal vezetőjének tájékoztatójában.

Pöstyén, Ustron, Érmihályfalva és Hajdúnánás címere

Érmihályfalva, Ustron és Pöstyén találkozója Hajdúnánáson

2012. Július 12.

Július 25. és 29. között kerül sor Hajdúnánáson a hajdúsági város testvértelepüléseinek találkozójára - ezek sorában található Érmihályfalva is, a lengyelországi Ustron, és a szlovákiai Pöstyén társaságában.

(Illusztráció: marosvasarhelyiradio.ro)

Áramszünet lesz szombaton

2012. Július 12.

Az Electrica cég székelyhídi központjától érkezett értesítés szerint július 14-én, szombaton reggel, illetve este is egy-egy órás áramszünetre lehet számítani.

 
 
Fogyasztóvédelmi problémákat kérjük jelezzék a következő címen:
http://www.protectia-consumatorilor.ro
Minden jog fenntartva ©
Érmihályfalva város önkormányzata
Hosted by: