Új vasúti menetrend 2020-ra - Érkezési és indulási időpontok Érmihályfalván

2019. December 13.

December 15-én lép érvénybe a Román Vasúttársaság (CFR) egy évig érvényes menetrendje. Alább az Érmihályfalván érvényes érkezési és indulási időpontok.

 

STAŢIA  VALEA LUI MIHAI
MERSUL TRENURILOR DE CĂLĂTORI
          VALABIL DE LA 15.12.2019
Nr. crt. Număr Tren Fel Tren Circulă Sosire Opr. Plecare Linia OBS
De la Până la
1 1744 IR BAIA MARE TIMIŞOARA NORD 03.02 1 03.03 3 a
2 4331 Regio ORADEA HALMEU 04.17 17 04.34 3 5
3 4332 Regio SATU MARE ORADEA 04.30 1 04.31 2 5
4 15895 Regio ORADEA VALEA LUI MIHAI 05.18     2 o
5 15894 Regio VALEA LUI MIHAI ORADEA     05.42 2 o
6 4340 Regio VALEA LUI MIHAI ORADEA     06.05 3 3
7 15875 Regio ORADEA SATU MARE 08.22 53 09.15 2 b, c, o
8 15874 Regio SATU MARE ORADEA 08.27 11 08.38 4 b, o
9 1947 IR MANGALIA SATU MARE 08.35 1 08.36 3 d
10 1741 IR BUCUREŞTI NORD  SATU MARE 08.35 1 08.36 3 e
11 4334 Regio HALMEU VALEA LUI MIHAI 09.12     3  
12 6812 Regio DEBRECEN ORADEA 09.19 23 09.42 4  
13 4333 Regio ORADEA VALEA LUI MIHAI 09.23     2  
14 687-2 IR SATU MARE PUSPOKLADANY 10.25 21 10.46 3  
15 6822-1 Regio DEBRECEN SATU MARE 11.20 16 11.36 3 f
16 13422-1 Regio DEBRECEN SATU MARE 11.20 16 11.36 3 g
17 13409 Regio VALEA LUI MIHAI SATU MARE     12.00 2 h
18 4335 Regio VALEA LUI MIHAI SATU MARE     12.53 2 i
19 4342 Regio VALEA LUI MIHAI ORADEA     13.20 2  
20 15876 Regio HALMEU ORADEA 15.26 1 15.27 3 b, j, o
21 15893 Regio ORADEA VALEA LUI MIHAI 16.06     2 k, o
22 15892 Regio VALEA LUI MIHAI ORADEA     16.10 2 k, o
23 15877 Regio ORADEA HALMEU 16.12 7 16.19 2 b, o
24 6823-2 Regio SATU MARE DEBRECEN 16.17 23 16.40 3  
25 4337 Regio ORADEA HALMEU 16.53 10 17.03 2  
26 4336 Regio SATU MARE ORADEA 17.01 1 17.02 3  
27 1946 IR SATU MARE MANGALIA 18.05 1 18.06 2 l
28 1742 IR SATU MARE BUCUREŞTI NORD  18.05 1 18.06 2 n
29 686-1 IR PUSPOKLADANY SATU MARE 19.00 30 19.30 3  
30 15899 Regio ORADEA VALEA LUI MIHAI 19.20     2 o
31 6811 Regio ORADEA DEBRECEN 19.59 27 20.26 4  
32 1743 IR TIMIŞOARA NORD BAIA MARE 20.20 1 20.21 3 m
33 15898 Regio VALEA LUI MIHAI ORADEA     20.24 2 o
34 4339 Regio ORADEA SATU MARE 21.11 19 21.30 2  
35 4338 Regio HALMEU ORADEA 21.27 1 21.28 3  
                   
a. Nu circulă în zilele de 26.12.2019, 02.01.2020, 20.04.2020 şi 08.06.2020.          
b. Circulă din 01.01.2020.             
c. În perioada închiderilor de linie pe distanţa Carei - Satu Mare, se anulează.          
d. Circulă în perioada 13/14.06 - 26/27.06.2020.            
e. Nu circulă în zilele de 24/25.12.2019, 31.12.2019/01.01.2020, 18/19.04.2020, 06/07.06.2020 şi în perioada 13/14.06 - 26/27.06.2020.
f. În perioada închiderilor de linie pe distanţa Carei - Satu Mare, se anulează şi circulă trenul 13422-1.    
g. Varianta trenului 6822-1. Circulă în perioada închiderilor de linie.          
h. Varianta trenului 4335. Circulă în perioada închiderilor de linie.          
i. În perioada închiderilor de linie pe distanţa Valea lui Mihai - Carei, se anulează şi circulă trenul 13409.    
j. În perioada închiderilor de linie pe distanţa Carei - Valea lui Mihai, se anulează.        
k. Circulă în perioada 15.12.2019 - 31.12.2019.            
l. Circulă în perioada 12/13.06 - 25/26.06.2020.            
m. Nu circulă în zilele de 25.12.2019, 01.01.2020, 19.04.2020 şi 07.06.2020.          
n. Nu circulă în zilele de 24/25.12.2019, 31.12.2019/01.01.2020, 18/19.04.2020, 06/07.06.2020 şi în perioada 12/13.06 - 25/26.06.2020.
o. Trenuri aparţinând  - SC "INTERREGIONAL" S.R.L.            
                   
Legendă :                
1 -   Nu circulă luni     8 - Circulă facultativ    
2 -   Nu circulă sâmbăta şi duminica   9 - Circulă sezonier    
3 -   Nu circulă sâmbăta, duminica şi sărbătorile legale 10 - Nu circulă duminica şi luni  
4 -   Nu circulă sâmbăta   11 - Circulă numai duminica  
5 -   Nu circulă duminica    12 - Circulă cu ordin special  
6 -   Nu circulă duminica şi sărbătorile legale   A = anulat      
 7 -   Nu circulă sâmbăta şi sărbătorile legale            






További cikkek

A képen az érmihályfalviak a szerbiai csoporttal, előbbiek a Bányavirágot, utóbbiak annak folytatását, a Bányavakságot adták elő

"Mókás" előadás a FESZT FEST-en

2019. December 13.

A Móka Színjátszó Kör a budapesti MU Színházban szerepelt, a Fesztiválgyőztesek Fesztiválján.

Hétezer ajándékcsomag Németországból

2019. December 13.

Tavaly négyezer, idén már hétezer ajándékcsomag talált gazdára az Érmelléken, Bihar megye más tájain, sőt, Szatmár megyében is egy németországi szervezetnek köszönhetően.

A legjobb minősítések a Fusion tánccsoportnak

2019. December 12.

A Fusion tánccsoport a hétvégén a Revolution Dance Cup nevű minősítő versenyen vett részt, Tiszavasváriban.

(Illusztráció)

Korosztályos focicsapataink őszi mérlege

2019. December 12.

A korosztályos labdarúgó csapatok számára is befejeződött a 2019 / 2020-as szezon őszi idénye. Egyik csapatunk a debreceni fociakadémián is járt.

 
 
Fogyasztóvédelmi problémákat kérjük jelezzék a következő címen:
http://www.protectia-consumatorilor.ro
Minden jog fenntartva ©
Érmihályfalva város önkormányzata
2012 - 2015
Hosted by: