Közös munkacsoport járja városunk utcáit

2021. Május 4.

A szerződés hiánya bírságot von maga után!

 

Az elkövetkező időszakban, közös munkacsoport járja városunk utcáit annak érdekében, hogy mindazon háztartások melyek nem rendelkeznek hulladékszállítási szolgáltatói szerződéssel, helyben megköthessék azt. Az AVE hulladékkezelő cég és az Érmihályfalvi önkormányzat munkatársaiból álló csoport célja, hogy minden háztartás megfeleljen az előírásoknak és kötelezettségeknek hulladékgazdálkodás szempontjából.  A 101/2006-os  törvény értelmében, minden lakott  háztartásnak rendelkeznie kell  szerződéssel annak érdekében, hogy a generált hulladék az erre kijelölt helyre kerüljön, kötelezően szelektálva s nem a városszéli részekre . A szerződés hiánya bírságot von maga után, 500 - 1000 lej magánszemélyek és jogi személyek esetén egyaránt. Kérjük legyenek megértőek és tartrsák be a törvény által előírtakat, mint ahogyan a közel 2800 tulajdonos aki már kötött szerződést a szolgáltatóval.

Az AVE munkatársai helyben kitöltik a szerződéseket és a tároló edényeket is (kukákat) kézbesítik.

Köszönjük az együttműködést!További cikkek

Életkerék - 2021. április

2021. Május 6.

Az április hónap folyamán bejelentett újszülöttek, a házasságot kötött párok, és az eltávozottak névsora.

Május 12, az ápolók nemzetközi napja

2021. Május 12.

Kívánunk ezúton jó egészséget, kitartást és további elhivatottságot munkájuk során

Megújul a dihenesi iskola

2021. Április 21.

Rég várt munkálatok kezdődtek a Dihenes negyedben lévő iskola épületében.

Közvitán a 2021-es költségvetés

2021. Április 13.

A 2021-es költségvetés határozat-tervezetéhez hozzá lehet szólni.

 
 
Fogyasztóvédelmi problémákat kérjük jelezzék a következő címen:
http://www.protectia-consumatorilor.ro
Minden jog fenntartva ©
Érmihályfalva város önkormányzata
Hosted by: