Segítsünk Zsoltnak – és magunknak!

Segítsünk Zsoltnak – és magunknak!
2013. January 22.
A tavaly Márciusi Ifjak Díjat kapott Kecskés Zsolt igazolta a bizalmat: környezetéért aggódó fiatalként pályázatot adott le a Móka patak állapotáról, segítségben reménykedve. Egy egyszerű szavazással bármelyikünk segíthet neki a mindannyiunk számára is fontos cél elérésében.
/vlm/Image/Show/84/
A jelenlegi állapot megszüntetése lenne a cél

A napokban egy körlevél jelent meg a facebook-közösségi oldalon, melyben Kecskés Zsolt arra kéri ismerőseit (vagy éppen ismeretleneket is), hogy szavazzanak az ő pályázatára, melyet a Zöld Erdély Egyesülethez adott le. Az egyesület olyan dolgozatokat kért a pályázóktól, melyben azok környezetükben található, a természeti egyensúlyt veszélyeztető problémákat vetnek fel, elemeznek.
Kecskés Zsolt éppen ma (január 22.) 20 éves – Gratulálunk! -, tavaly végzett az 1.Számú Mezőgazdasági Főgimnáziumban. Talán olvasóink is emlékeznek rá: az elmúlt márciusban ő kapta az RMDSZ-alapította Márciusi Ifjak Díjat.
Mint kérdésünkre elmondta, 4 nappal a pályázati határidő leadási határideje előtt tudta meg a lehetőséget, és igen szaporán kellett dolgozzon, hogy ne késsen le. Mint környezetéért aggódó és tenni akaró lakos kötelességének érezte, hogy megírja a Móka patak helyzetét elemző pályázatát, hiszen a nem túl “súlyos” pénzdíj mellett az is jutalma lehet a nyertesnek, hogy a kiíró segítséget nyújt a leírt probléma megoldására – ami ellenben már az egész városnak hasznára lenne.
“Reménykedem, ha sikerül megnyernem, előtérbe kerül ennek a problémának a megoldása, sikerül felhívni a figyelmet, támogatást szerezni” – fogalmazott Kecskés Zsolt, aki pályázatába belefoglalta az ermihalyfalva.ro egy korábbi tudósítását is, ezt külön köszönjük.
A pályázat a következő linken érhető el:
(Megjegyzendő, hogy az egyik helyen olvasható 700 méteres szintkülönbség elírás, az 0.7 méter, illetve, hogy az ivóvízre vonatkozó szennyezőanyagok koncentrációja időközben jelentősen javult, a kiépített szűrőrendszernek köszönhetően.)
Az alábbiakban pedig az az útmutató olvasható, melyben Zsolt leírja, hogyan lehet február 17.-ig szavazni pályázatára. Igaz, kevesen hajlandóak egy “lájk”-nál nagyobb erőfeszítésre, de hátha mégis… Kipróbáltuk, az egész kb. 30 másodpercbe került!
“A szavazás csak akkor érvényes, ha megnyomod az „ERRE SZAVAZOK”; gombot, aztán kitöltöd a megjelenő rubrikákat, majd pedig kapsz egy e-mailt a megadott címedre (lehet spam-mappába érkezik), ahol a „MEGERŐSÍTÉS”; gombra (linkre) kell kattintani. Csak így érvényes a szavazás! A szervezetnél bármit lehet írni, megjegyzéshez bármit lehet írni, a lényeg, hogy töltsétek ki mindet.Tudom, hosszadalmas, de nagyon hálás lennék érte, ez azt hiszem nem csak nekem fontos, hanem valamennyi érmihályfalvi lakosnak is.”

Keresés