A szavazókörzetek, és a hozzájuk tartozó utcák listája

A szavazókörzetek, és a hozzájuk tartozó utcák listája
2012. December 5.
A szavazókörzetek, és a hozzájuk tartozó utcák listája.
/vlm/Image/Show/84/
(Illusztráció: ize.hu)

Nr.

Szavazókörzet
A szavazókörzethez tartotó utcák

1

Márton áron utca 36. sz.

(Kerekeskúti iskola)

1 Decembrie, Báthori István, Bethlen Gábor,

Deák Ferenc, Dr. Chereji Teodor, Erkel Ferenc, Horea, József Attila, Kodály Zoltán,

Kossuth Lajos Lucernei,

Márton Áron nr.1-63 és nr. 4-60

Nicolae Bălcescu, Orbán Balázs, Pázmány Péter, Petőfi Sándor

2

Forradalom útja 50 sz.

(A régi kórház)

Arany János Bem József
Calea Revoluţiei, Colegiului, Cozac Ludovic, Eötvös Lóránd, Ferma nr.10, Horea Hulubei, Hunyadi Mátyás, Iosif Vulcan, Máte Imre
Szilárd Leo, Teller Ede, Zorelelor, Wigner Jenő

3

Kálvin János utca 5 sz.

Iskola (Haider)

Avram Iancu, Ciprian Porumbescu,

Kazinczy Ferenc, Kálvin János, Kölcsei Ferenc,

Márton Áron T.23 és T.24 tömbházak, Republicii utca T.1, T.2, T.3, T.4, T.6, T.8; T.16, T.17, T.18, T.19, T.20, T.21, T.22, T.23; U1, U2, U3, U4, U81, U82 tömbházak,

Szent-Györgyi Albert, Ştrandului
Wesselényi Miklós

4

Republicii utca 47.sz

(Voloseni – iskola)

Ady Endre, Breslelor, Dankó Pista, Fabricii, George Coşbuc, Gheorghe Doja, Izvorului, Morii,

Republicii nr. 17-62 és nr. 16-88, Târgului, Vörösmarthy Mihály

5

Apáczai-Csere János utcai iskola

(Bank utcai iskola)

Albert Einstein, Apáczai-Csere János, Árpád, Băncii, Budai-Nagy Antal, Cantacuzino,

Emil Racoviţă, Ferma Gyürüs, Ferma Mohos,

Fráter Loránd, Ion Creangă, Ion Luca Caragiale, Jókai Mór, Konrád Roentgen, Lăcrămioarei,

Liszt Ferenc, Louis Pasteur, Madács Imre,

Neuman János, Şcolii, Teiului, Victor Babeş

6

II. Rákóczi Ferenc utcai iskola (Dihenes)

I. terem

Andrássy Ernő, Bartók Béla, Bocskai István,
Charles Darwin, Cloşca, Crişan

Kőrösi-Csoma Sándor, Lalelelor, Jakab Rezső, Malik Dezső, Mikes Kelemen, Munkácsi Mihály, Octavian Goga, Rácz Gyula, Salcâmului

7

II.Rákóczi Ferenc utcai iskola

(Dihenes)

II. terem

Alfred Nobel, Brassai Sámuel, Gării, Fekete Károly, George Enescu, Hunyadi János,
Koos Károly, Mihai Eminescu,
II. Rákóczi Ferenc, Stejarului, Viilor, Zărandului, Zrinyi Miklós