Bakasors – Hadtörténeti kiállítás a múzeumban

Bakasors – Hadtörténeti kiállítás a múzeumban
2015. April 7.
Csütörtök délután nyílik meg a múzeumban az a kiállítás, melyen több mint 200, az első világháborúhoz kapcsolódó tárgyi emléket lehet megtekinteni.
/vlm/Image/Show/84/
A kiállítás meghivója

Csütörtök délután 16 órakor lesz annak a kiállításnak a megnyitója a múzeumban, melyen a nagyváradi Tanoda Egyesület gyűjteményében található, illetve a Szacsvay Akadémia és a Bihari Napló megyei napilap közös felhívására gyűlt, az első világháborúhoz kapcsolódó tárgyi emlékeket mutatják be.
A tárlaton több, mint 200 tárgy kerül az érdeklődők elé, ezekből 170 a Tanoda gyűjteményének része, a többit a felhívásra küldték be a háborúban részt vett katonák hozzátartozói, rokonai.
A kiállítás április 24-ig lesz látogatható.
A szervezők szeretettel várják az érdeklődőket az eseményre, melynek médiatámogatója a Bihari Napló.

Keresés