
A XXX. Érmihályfalvi Nyíló Akác Fesztivál programsorozatának egyik legszínesebb és legkülönlegesebb eseményére került sor a Gizella Művelődési Központ dísztermében, ahol a Nagyváradi Művészeti Líceum érmihályfalvi diákjainak alkotásaiból nyílt kiállítás.
A bemutatott munkák ismét bebizonyították, hogy településünk bővelkedik tehetséges fiatalokban, akikre méltán lehetünk büszkék.
Ezeknek a fiataloknak a sikereiről beszélnünk kell, hangot kell adnunk eredményeiknek.
A kiállító diákok:
• Balázs Kinga Fruzsina – 11.D
• Dajka Viktória – 11.D
• Deák Nikoletta – 11.D
• Stefan Nóra – 11.D
• Varga Adrien – 11.D
• Csűri Blanka Sára – 12.D
A fiatalok munkáját és fejlődését segítő pedagógusok:
• Nagy Gabriella aligazgatónő
• Domahidi Krisztina osztályfőnök
• Rácz Eliza tanárnő
• Czentye Andrea tanárnő
• Jankó-Szép Noémi tanárnő
Külön köszönjük Dr. Mircescu Georgiana, a Nagyváradi Művészeti Líceum fuvolatanárnőjének, aki zenei momentumával tette még ünnepélyesebbé és emlékezetesebbé a rendezvényt.
Örömmel látni, hogy a mihályfalvi fiatalok nemcsak tanulnak és fejlődnek, hanem saját gondolataikat, érzéseiket és látásmódjukat is képesek művészi formában megmutatni a közösség számára.
Gratulálok minden kiállító diáknak a színvonalas alkotásokhoz és a kitartó munkához!
Ezúton is köszönöm Nagy Gabriella igazgató asszony, valamint a felkészítő pedagógusok munkáját, akik támogatják és segítik a fiatal tehetségek kibontakozását.
Érmihályfalva jövője a tehetséges fiatalokban is rejlik.
Vigyázzunk rájuk, támogassuk őket és legyünk büszkék sikereikre!
Karsai Attila
polgármester
/kattintson a nagyobb képért/










