Diákjaink a váradi sportversenyen

Diákjaink a váradi sportversenyen
2018. November 20.
Négy diák képviselte az általános iskolát a "Bihar mozgásba" elnevezésű sportversenyen.
/vlm/Image/Show/84/

Az érmihályfalvi Zelk Zoltán Gimnázium csapata november 17-én, szombaton részt vett a “Bihar mozgásban” nevet viselő megyei sportversenyen, Nagyváradon. A versenyen megközelítőleg 70 iskola képviseltette magát. Iskolánkat sikerrel képviselte Diószegi Csongor (VI. B.), aki I. helyezést ért el, és Elek Ana Anabela (VI. A.), aki VII. helyen végzett.

Iacob Dumitru Ilie (VI. A) és Bödő Zoltán Efraim (V. A) ezúttal nem értek el helyezést, de lelkesen helytálltak.

Gratulálunk minden diáknak. Reméljük, jövőre még több díjazott diákunk lesz, és ne feledjük, hogy a sport segítségével fejleszteni tudjuk a fegyelmet, a csapatmunkát és az önbizalmat.