Dobogós lett iskolánk

Dobogós lett iskolánk
2020. May 18.
Miklos Éva tanárnő beszámolója
/vlm/Image/Show/84/

Az elmúlt hét végén, május 16.-án, szombaton került megrendezésre a Kolozsvári Babeş-Bolyai Tudományegyetem Közgazdaság és Gazdálkodástudományi Karának Magyar Intézete által, immár 12. alkalommal a Középiskolások Üzleti Tanácsadó Versenye.

A verseny témája a Romániai autószervizek piaca, majd egy konkrét nagyvállalat növekedési stratégiája volt. Maga a megmérettetés még márciusban elkezdődött, ország szinten mintegy 90 csapattal.

Az Érmihályfalvi 1-es Számú Technológiai Líceum diákjai (Tóth Szabina XI.B., Deák Ádám XI.B.) is neveztek erre a színvonalas rendezvényre. Két forduló, és egy, már virtuálisan megrendezésre kerülő elődöntő után, bejutottak a döntőbe, ahol az egyetem facebook oldalán élő adásban közvetítve mutatták be munkájukat, mellyel jól megérdemelt harmadik helyezést értek el.

Nem volt hiába a sok munka, amit a jelenlegi helyzet miatt szintén online végeztünk. Ezúton is gratulálni szeretnék nekik. Nagyon ügyesek voltak.

Csak így tovább!

Miklos Éva tanárnő