Életkerék – 2012. Szeptember

Életkerék – 2012. Szeptember
2012. October 12.
Új rovatként mostantól havonta lajstromba vesszük, kik városunk újszülött lakosai, kik kötöttek házasságot, és kitől kellet megválnunk. Íme a szeptemberre érvényes áttekintés.
/vlm/Image/Show/84/

Mostantól minden hónap elején lajstomba szedjük, kik városunk új(szülött) lakosai, kik kötöttek házasságot, és kiktől kellett megválnunk.

Magyarázatként azt hozzá kell fűzni, hogy csak a helyben bejegyzett változásokat tudjuk közölni, tehát, ha valaki például érmihályfalvi lakosként máshol kötött házasságot, az bizony kimarad a felsorolásból – hacsak ő maga nem jelzi ezt felénk, hiszen akkor természetesen szívesen közzétesszük, akár utólag is. Ugyanez érvényes az elhunytakra is, családjuk tudathatja az információt (az ermihirek@gmail.com címen).

Érdekes eset az újszülötteké, hiszen a csecsemők a legritkább esetben látják meg a napvilágot “szülővárosukban”, leginkább Nagyváradon, Nagykárolyban, Debrecenben. Esetükben azt a listát tudjuk alapul venni, ami szerint a Polgármesteri Hivatalban hivatalosan is nyílvántartásba vétettek (tehát nem biztos, hogy az illető hónapban születtek, de akkor kerültek be hivatalosan a város lakosainak sorába.)

Szeptemberben bejelentett újszülöttek:

Kecskés Anna

Zsákai Dorottya

Bánházi Bíborka Zselyke

Koczkás Dorka

Lengyel Daniel Florin

Varga János Róbert

Bentan Patrícia Dóra

Mona Brigitta

Fazekas Kevin Zsolt

Házasságot kötöttek:

Ardelean Ioan – Török Bernadett

Negoiţa Ioan – Chirai Beáta Piroska

Terjei Nicolae Szabolcs – Gabor Mariana Magdalena

Kéri Sándor Csaba – Iuhos Noémi Claudia

Kis Sándor – Nagy Beáta

Bibarţ Gabriel Lucian – Nagy Tímea Emese

Eltávozottak

Andrási Gábor Péter (élt 5 hónapot)

Kujbus Miklós (élt 72 évet)

Szilágyi Elisabeta (élt 81 évet)

Volosen Ioan (élt 89 évet)

Kis Mária (élt 77 évet)

Szilágyi Cornelia Estera (élt 77 évet)

Zih Lídia (élt 71 évet)

Ionoi Ileana (élt 71 évet)

Dersedan Aurel (élt 69 évet)

Tóth Emeric (élt 66 évet).Keresés