Hangverseny a püspökladányi és három helyi kórussal

Hangverseny a püspökladányi és három helyi kórussal
2018. May 31.
Három helyi és a püspökladányi kórus ad koncertet a római katolikus templomban június 10-én.
/vlm/Image/Show/84/
A Veres László Zsolt Városi Kórus tavaly november végi látogatását viszonozva érkezik Érmihályfalvára a püspökladányi Csenki Imre Vegyeskar. Részvételükkel kerül sor koncertre június 10-én, vasárnap 17 órától a római katolikus templomban, ahol a vendégek és vendéglátók mellett hallható lesz az eseménynek otthont adó egyházközség Jubilate Deo felnőtt- és Vox Angeli gyerekkórusa is. Karvezetők Szűcs Magdaléna (Püspökladány), illetve Darabont Aliz (városi kórus) és Bokor János (egyházközségi kórusok).
A programot támogatja Érmihályfalva Polgármesteri Hivatala .
A belépés ingyenes, minden érdeklődőt szeretettel várnak.

Keresés