2019. January 4.
2019. első véradási akciója lesz január 16-án.

A megyei vérközpont mobil laboratóriuma január 16-án, szerdán várja idén első alkalommal az önkéntes véradókat az érmihályfalvi Egészségügyi Központba 8 és 12 óra között, illetve amíg lesz érdeklődés.