Imahét a református gyülekezetben

Imahét a református gyülekezetben
2014. February 14.
A református gyülekezetben február 16. és 23. között tartják az imahetet. Az egyházközség tájékoztatója.
/vlm/Image/Show/84/

Az érmihályfalvai református egyházközség presbitériuma február 16. és 23. között szervezi meg az imahetet, a kanadai keresztyének által javasolt tematika szerint. Idén a Sass Kálmán-emlékév jegyében tartjuk alkalmainkat, mártírjainkra emlékezve. Az imahét kezdő és záró istentisztelete vasárnap délelőtt 11 órakor kezdődik, hétköznapokon délután 5 órától kezdődnek az istentiszteletek. A hét folyamán szolgálnak a vallásórások, az ifjak, mindkét kórus, a presbitérium, a Pálfy Gizella Nőszövetség. Kedden, szerdán és csütörtökön id.Szilágyi Ferenc presbiter tart előadásokat az istentiszteletet követően a Balaskó Vilmos gyülekezeti teremben. Minden keresztyént hívunk és várunk a hitépítő alkalmakra.

Balázs Dénes lelkipásztor