Iskolánk képviselői a XXVIII. Kárpát-medencei Középiskolás Vezetőképzőn

Iskolánk képviselői a XXVIII. Kárpát-medencei Középiskolás Vezetőképzőn
2017. April 6.
A főgimnázium képviselői is jelen voltak a nemrég Hajdúszoboszlón tartott középiskolai vezetőképzőn.
/vlm/Image/Show/84/

Az Érmihályfalvi 1.-s számu Mezőgazdasági Főgimnázium képviseletében Govor Emőke és Varga Mónika kereskedelem-szakos diákok a Diáktanács részéről, illetve Boda Brigitta tanárnő vett részt Hajdúszoboszlón a XXVIII. Kárpát-medencei Középiskolás Vezetőképzőn.

A Rákóczi Szövetség 2017. március 30. és április 2. között huszonnyolcadik alkalommal hirdette meg ezt az ifjúsági találkozóval egybekötött vezetőképzőt. A rendezvény célja az ifjúsági szervezetek kapcsolatépítésének elősegítése, a vezetők képzése, a szervezetek munkájának segítése, a hatékonyság javítása, a tartalmas és jó hangulatú együttlét.

A rendezvény központi témája az ifjúság és az érték gondolata köré épült, számos érdekes és hasznos előadás kíséretében.