Jó eredmények vallási versenyeken

Jó eredmények vallási versenyeken
2016. April 28.
Érmihályfalvi diákok jó eredményeket értek el országos vallás-tantárgyversenyeken. Bokor János vallástanár osztja meg velünk a jó hírt.
/vlm/Image/Show/84/
Kussy Erna és Szenderszki Krisztina (fotók: facebook)
Idén első alkalommal vehettek részt katolikus diákjaink (VII.-XII. osztály) világi vonalon országos hittanolimpián.
Az április 19-21 között Máramarosszigeten megrendezett hittanversenyen városunkat a Mezőgazdasági Főgimnázium XII. osztályos diákja, Szenderszki Krisztina képviselte és 9,10-es eredménnyel dicséretben részesült! Ezúton is gratulálunk neki a szép eredményért!
Ugyancsak büszkék lehetünk Kussy Ernára, aki I. helyezett lett a Kolozsváron rendezett Országos Ökumenikus Vallás Olimpián, amelyen 108 diák vett részt az ország 13 megyéjéből. Az április 21.–24. között tartott verseny fő helyszíne a János Zsigmond Unitárius Kollégium volt. Erna a Nagyváradi Szent László Római Katolikus Teológiai Líceum teológia szakán tanul. Neki is gratulálunk a kiváló eredményhez!

Keresés