“Kitartást és sok sikert kívánok az induláshoz”

“Kitartást és sok sikert kívánok az induláshoz”
2015. June 4.
Június 8-án, hétfőn kezdődik az érettségi a középiskola végzőseinek, június 10-én, szerdán tartják az általános iskolától megváló nyolcadikosok búcsúünnepségét. Ezen alkalmakból kíván sok sikert terveik megvalósításához a fiataloknak Nyakó József polgármester.
/vlm/Image/Show/84/

Most, a ballagások idején, amikor a középiskola és az általános iskola végzősei is új pályákra kényszerülnek, többen elbúcsúznak városunk tanintézeteitől tanáraitól. Vannak, akik tanulmányaik végeztével hazajönnek, itt kívánnak dolgozni, családot alapítani, itt válnak sikeres felnőtté. Nagyon sokan ugyanakkor elindulnak a bizonytalanba, egyetemeket végeznek, hogy aztán pincérként vagy pedikűrösként dolgozzanak valahol a világban. Az volna talán a legésszerűbb, ha csak azok indulnának útnak, akiknek határozott és reális tervük van jövőjük tekintetében, de ha álmaik mégsem válnak valóra, Érmihályfalva akkor is hazavárja őket. Bármelyik utat is választják, végzős diákjaink, csak jót, kitartást és sok sikert kívánok az induláshoz és a választott élethez egyaránt. Remélem, hogy mindegyikük megtalálja számítását az érvényesülés magasztosabb vagy hétköznapi szintjén.

Nyakó József polgármester

Keresés