Kiváló minőségű legelő Érmihályfalván

Kiváló minőségű legelő Érmihályfalván
2026. May 20.
legelo

Érmihályfalva mezővárosi jellegét ma is őrzik azok a gazdák és családok, akik továbbra is szarvasmarha-tenyésztéssel foglalkoznak. Öröm számunkra, hogy településünkön még élő hagyománya van az állattartásnak, amely hosszú évtizedek óta része közösségünk mindennapjainak.

Ahogyan az elmúlt években, úgy idén is biztosítjuk a legeltetés feltételeit a város legelőterületein, hogy a gazdák számára zavartalan legyen az állatok nevelése és tartása.

Mindannyiunk közös érdeke a felelős tenyésztés, a hagyományaink megőrzése, ugyanakkor a rendezett, kulturált és civilizált állattartás támogatása is. A mezőgazdaság és az állattenyésztés továbbra is fontos része Érmihályfalva életének és identitásának.

Köszönet minden gazdának és állattartónak a kitartó munkáért, amellyel hozzájárulnak közösségünk fejlődéséhez és hagyományaink továbbéléséhez!

Karsai Attila

polgármester

Keresés