Köszönet a projektek támogatásáért

Köszönet a projektek támogatásáért
2019. December 23.
Két projekt beindításához kapott támogatást a líceum a Bethlen Gábor Alaptól.
/vlm/Image/Show/84/

A Bethlen Gábor Alap által kiírt pályázat, mely a szomszédos országokban működő civil, nonprofit és egyházi szervezetek, továbbá vállalkozások családokat segítő tevékenységének támogatását szolgálta, 2019-ban, iskolánk összesen 700.000 ft támogatást nyert céljainak megvalósítására.

A SAJÁT HANGUNK – AZ ÉRMIHÁLYFALVI 1.SZ. MEZŐGAZDASÁGI FŐGIMNÁZIUM ISKOLARÁDIÓJA és a NEVELJÜNK SZAKEMBEREKET elnevezésű projektek egyaránt hozzájárulnak iskolánk tevékenységeinek színesitéséhez és gazdagításához.

A pályázatok révén alkalmunk nyílt eszközök beszerzésére, mely segítségével beinditásra kerül az iskolarádió. Szinten pályázati pénzből sikerült iskolánk kertészeti szakának felszereléseket vásárolni, melyek lehetővé teszik a gyakorlati oktatást.

Ezuton köszönjük az Alapkezelő támogatását.

Keresés