Köszönjük, hogy együtt ünnepelhettünk a XXX. Érmihályfalvi Nyíló Akác Fesztiválon

Köszönjük, hogy együtt ünnepelhettünk a XXX. Érmihályfalvi Nyíló Akác Fesztiválon
2026. May 19.
koszonom

Véget ért a XXX. Érmihályfalvi Nyíló Akác Fesztivál, amely ismét bebizonyította, hogy közösségünk számára fontos az együttlét, az ünneplés és a tartalmas kikapcsolódás lehetősége.
Az idei fesztivál alkalmával több mint harminc különböző programmal készültünk a város lakói és az idelátogatók számára. Kulturális események, sportprogramok, koncertek, gyermekfoglalkozások, hagyományőrző rendezvények és közösségi találkozások tették színessé ezt a néhány napot. Öröm számunkra, hogy programjainkon több ezer ember vett részt, és együtt tölthettünk el felejthetetlen pillanatokat.
Külön öröm és büszkeség számunkra, hogy az elmúlt napok rendezvényei civilizált keretek között, incidensek nélkül zajlottak le. Ez közös érdemünk, amiért őszinte köszönettel tartozom mindenkinek, aki jelenlétével, hozzáállásával és felelősségteljes magatartásával hozzájárult a fesztivál sikeréhez.
A vasárnapi záróesten több mint hatezren voltunk jelen Érmihályfalva városközpontjában. Ez egyértelműen bizonyítja, hogy közösségünkben igenis van igény a szórakozásra, az ünneplésre, az együtt töltött minőségi időre és a közösségi élményekre.
Köszönettel tartozunk annak a közel 120 támogatónak és vállalkozónak is, akik lehetőségeikhez mérten segítették a fesztivál megszervezését. Hálásak vagyunk minden hozzájárulásért, támogatásért és bizalomért.
Külön szeretném megköszönni a szervezői csapat tagjainak, az önkénteseknek, az intézmények munkatársainak, a technikai személyzetnek, valamint mindazoknak, akik hónapokon keresztül dolgoztak azon, hogy a jubileumi Nyíló Akác Fesztivál méltó legyen városunk hírnevéhez. Az ő munkájuk, kitartásuk és elkötelezettségük nélkül ez az esemény nem valósulhatott volna meg.
Köszönöm, hogy együtt ünnepelhettünk!

Karsai Attila
polgármester

Keresés