Közös munkacsoport járja városunk utcáit

Közös munkacsoport járja városunk utcáit
2021. May 4.
A szerződés hiánya bírságot von maga után!
AVE_recipients_wm

Az elkövetkező időszakban, közös munkacsoport járja városunk utcáit annak érdekében, hogy mindazon háztartások melyek nem rendelkeznek hulladékszállítási szolgáltatói szerződéssel, helyben megköthessék azt. Az AVE hulladékkezelő cég és az Érmihályfalvi önkormányzat munkatársaiból álló csoport célja, hogy minden háztartás megfeleljen az előírásoknak és kötelezettségeknek hulladékgazdálkodás szempontjából. A 101/2006-os törvény értelmében, minden lakott háztartásnak rendelkeznie kell szerződéssel annak érdekében, hogy a generált hulladék az erre kijelölt helyre kerüljön, kötelezően szelektálva s nem a városszéli részekre . A szerződés hiánya bírságot von maga után, 500 – 1000 lej magánszemélyek és jogi személyek esetén egyaránt. Kérjük legyenek megértőek és tartrsák be a törvény által előírtakat, mint ahogyan a közel 2800 tulajdonos aki már kötött szerződést a szolgáltatóval.

Az AVE munkatársai helyben kitöltik a szerződéseket és a tároló edényeket is (kukákat) kézbesítik.

Köszönjük az együttműködést!