Lehetővé vált településünkön a lomb- valamint a lomtalanítás

Lehetővé vált településünkön a lomb- valamint a lomtalanítás
2021. November 2.
b_lombtalanitas-zold-hulladek-zsakok-ebe-3

A szelektív  udvarban lehet elhelyezni a keletkezett hulladékot

Az egykori termény és állatvásár területén, idén áprilisban megnyitott szelektív hulladék udvarban lehet lerakni ingyenesen, az őszi metszési és egyéb kerti munkálatok során keletkező galyakat, nyesedékeket.

Azok a magánszemélyek, akik igénybe szeretnék venni ezt a lehetőséget, érvényes szerződéssel és naprakészen kiegyenlített számlával kell rendelkezniük a hulladékgazdálkodási vállalatnál (AVE).

Ugyanitt, a magánszemélyek továbbra is elhelyezhetik, ugyancsak ingyenesen, a háztartásukban feleslegessé váló dolgokat, építkezési törmeléket, bútorokat, stb. A telep kedden: 09-16, és csütörtökön 12-18 óráig tart nyitva.