
Ebben az épületben lesz az állandó orvosi ügyelet
Mától, azaz 2025 május 9.-től a Dr. Andrássy Ernő Városi Park melletti orvosi rendelők épületében fogadja a betegeket az állandó orvosi ügyelet, a már megszokott program szerint.
Amint arról már korábban értesülhetett a lakosság Karsai Attila polgármester facebook bejegyzéséből, a vártnál hamarabb sikerült megoldani az orvosi ügyelet költöztetését a kórház épületének földszintjéről, a pár száz méterrel távolabbi új székhelyre.
Köszönet illet minden közreműködőt, akik gyors és operatív munkával álltak hozzá a feladathoz, hogy a betegellátás minél zökkenőmentesebb legyen. Külön köszönet jár a Bihar Megyei Egészségügyi Igazgatóságnak, amely rendkívüli gyors engedélyeztetési eljárással segítette az ügyelet újra nyitását.
Köszönet jár továbbá az egészségügyi személyzetnek, akik minden nap fáradhatatlanul szolgálják Érmihályfalva és a környező települések lakosságának egészségét.
Balázs József Attila