Meggyőző kétharmad, de lesz ez jobb is!

Meggyőző kétharmad, de lesz ez jobb is!
2020. December 2.
Városunkban 2.625 háztartás és 113 cég kötött eddig szerződést
/vlm/Image/Show/84/

Minden új, minden változás kibillent bennünket a megszokott komfortzónánkból, ezért bizalmatlanul, kételkedve fogadjuk ezeket. Fejlődésünk elkerülhetetlen feltétele az újjal való találkozás, annak elfogadása és beépítése életünkbe.

Minden elismerésem városunk lakóinak, azért a pozitív, befogadó hozzáállásért, amivel a szemétszolgáltatás szükségességét fogadták. Nálunk 2.625 magánházra és 113 cégre kötött szerződést a szolgáltató, ami dícséretes, bő kétharmadot jelent városi viszonylatban.

Hozzá kell tenni, hogy ez sokkal jobb, mint Nagyvárad vagy a metropolisz-övezet lakóinak hozzáállása. A kezdeti csecsemőbetegségeket, remélem, hamar kinövi ez a szolgáltatás és mindenki megelégedésére fogják végezni dolgukat az AVE Bihor cég munkatársai.

Azokat, akik még nem kötöttek szerződést, folyamatosan keresni fogják a szolgáltató munkatársai a teljes lefedettség elérése érdekében.

Elismerésül és köszönettel,

Nyakó József polgármester

Keresés