Mini Gólyabál az “újoncoknak”

Mini Gólyabál az “újoncoknak”
2017. November 22.
Négy osztály párosa versengett idén a Zelk Zoltán Általános Iskola Mini Gólyabálján. Boros Emőke tanárnőtől tudjuk meg a részleteket.
/vlm/Image/Show/84/
(Fotók: Török Erzsébet)

A Zelk Zoltán Általános Iskolában már hagyománnyá vált a Mini Gólyabál megrendezése, melyet minden évben az iskola Diáktanácsa szervez az “újoncoknak”, vagyis az ötödikes diákoknak. Az idei tanévben november 16-a volt a nagy nap, amikor iskolánk újdonsült diákjai bebizonyíthatták rátermettségüket, ügyességüket, tudásukat és kreativitásukat. Négy osztály párosa versenyzett egymással. A gyerekeknek számos feladatban kellett helyt állniuk, melyek között szerepelt a bemutatkozás, tanáraik felismerése hang alapján, egymás felismerése testrészek alapján, szerelmi vallomás megadott szavakkal, kedvenc tanárról készített karikatúra, szájról olvasás, héliumos lufihangon az osztály bemutatása, kérdések az osztályfőnökről, labdás és almás ügyességi játékok, valamint az elmaradhatatlan karaoke és táncpróba. Újdonságnak számított, hogy a pároknak meseszereplőknek kellett beöltözniük, ezt is pontozta a zsűri, mely iskolánk tanáraiból állt (Kovács Brigitta, Török Erzsébet, Bokor János, Varga Róbert, Körmendi Gyula). A gyerekek nagyon talpraesetten vették az akadályokat, számos szórakoztató és feledhetetlen pillanatot okozván társaiknak és tanáraiknak. A végeredmény alapján az I. helyet az V. D osztály párosa kapta, azaz Brejan Barbara és Sinai Patrick. A legviccesebb páros díját az V. C osztály érdemelte ki (Sass Katalin és Gacsádi Alex), a legkreatívabb párosnak az V. B osztály tanulói bizonyultak (Bugya Vanessa és Diószegi Csongor), míg a legösszeillőbb párnak az V. A osztály versenyzőit kiáltották ki (Bibart Carla és Pop Ionut). A megtisztelő Mr. és Miss Gólyabál címet Gacsádi Alex és Bugya Vanessa kapta.

Boros Emőke tanárnő

Keresés