Nagy kínálat, kevés vásárló

Nagy kínálat, kevés vásárló
2016. December 5.
Bőséges volt a kínálat, ám kicsi volt iránta az érdeklődés a szombaton tartott bababörzén és gyerekruhavásáron.
/vlm/Image/Show/84/

Aki nem tudta mi zajlik odabent, azt is gondolhatta, valami érdekes előadás van éppen, annyi autó állt szombaton délelőtt a Bartók Béla Művelődési Ház előtt. Pedig nem előadás volt, hanem a honlapunkon is meghirdetett bababörze és gyerekruhavásár, melyre, mint Fele Tímea szervezőtől megtudtuk, 19 előzetes asztalfoglalás érkezett. Ez azt jelenti, hogy 19 asztalnál lehetett válogatni a már használt, de jó állapotú babaruhák, játékok között. A kínálattal nem is volt baj, ellenben a kereslet volt kicsi.
Több anyuka kisebb-nagyobb gyerekét is magával vitte, a nagyobbakkal Fele Tímea és Felvinczi Erzsébet (Dolly) tanítónők, illetve Kelemen Erna tanítóképzős diák foglalkozott. A tombolából egybegyűlt összeggel és az adománygyűjtéssel a Bank utcai Iskolaházat támogatták.
Talán, mert első alkalommal tartották meg, azért volt kevés az érdeklődő, de tavasszal újra megszervezik a bababörzét és gyerekruhavásárt, mondta Fele Tímea.
Ezúttal támogatójuk volt a Bartók Béla Művelődési Ház, a Panicoop pékség és a Pro Scholam Egyesület.


Keresés