“Nyári iskola” a görög katolikus egyházközségben

“Nyári iskola” a görög katolikus egyházközségben
2013. June 26.
Kedden a görög katolikus egyházközség imaházának újonnan kialakított részében megkezdődött a "Nyári iskola" program.
/vlm/Image/Show/84/
Nyári elfoglaltságot biztosítanak a gyerekeknek

Az Ave Miriam Egyesület június 24. és szeptember 6. között naponta 8 és 13 óra között biztosít foglalkozásokat az egyházközséghez, illetve más felekezetekhez tartozó gyerekeknek is.

A tevékenységek jellemzői, hogy keresztényi szellemben zajlanak, a kreativitást helyezik előtérbe, van sok zene és tánc, ugyanakkor a román és az angol nyelvet is gyakorolják. Lesz sok meglepetés is, a támogatóknak köszönhetően, akik remélhetőleg számosan felsorakoznak majd a Polgármesteri Hivatal mögé.
A központot szponzoroknak köszönhetően sikerült kialakítani, felszerelni: Kinder Missionswerk Egyesület (Aachen), Ara Shoes Romania, a helyet a görög katolikus egyházközség biztosította. A rendelkezésre álló tér függvényében a helyek száma korlátozott, de a szervezők igyekszenek minden tekintetben megfelelni az elvárásoknak.
prof. Carmen Zima
projektvezető

Keresés