Pénteken ülésezett a Helyi Tanács

Pénteken ülésezett a Helyi Tanács
2020. September 14.
Utolsó rendes ülését tartotta szeptember 11.-én, ebben a felállásban, Érmihályfalva Helyi Tanácsa.
/vlm/Image/Show/84/
null

Az első napirendben foglaltak a Pásztorgaz, illetve a Bankasor felé vezető utak felújítását célozza, ezzel a lépéssel elindítva azt az eljárást, aminek a végén úniós forrásból épített, aszfaltos utat adhatunk át az ott lakók és erre közlekedők számára.

A második határozat tervezet a Széchényi-téri, szoborpark melletti járdák felújításához szükséges 65.000+Áfa lej elfogadására vonatkozik, amit a Bihar megyei Fenntartható Fejlesztési Ügynökség biztosított városunk számára.

Költségvetés módosítás szerepelt a harmadik döntésben, amiben többek között már elkölthetővé vált az a 10.587.000 lej, amit városunk közvilágításának teljeskörű felújítására és bővítésére, 2 km járda, valamint a Líceum sportpályájának befedésére költhetünk.

Itt, a mandátum végén, ezúton is megköszönöm Érmihályfalva Helyi Tanácsa minden tagjának, hogy egyetlen indítványunk sem került elutasításra, döntéseiket a törvényesség keretein belül, minden esetben, az ésszerűség, a józanész és városunk érdekei határozták meg.

Nyakó József – polgármester


Keresés