Tanévnyitó istentisztelet és iskolaépület megáldás

Tanévnyitó istentisztelet és iskolaépület megáldás
2013. September 12.
Az Érmihályfalvai Református Egyházközség meghívója a vasárnapi hálaadó és egyben tanévnyitó istentiszteletre, majd az új iskolaépület tantermeinek megáldására és ünnepélyes használatbavételére.
/vlm/Image/Show/84/
Az Érmihályfalvai Református Egyházközség szeretettel hív minden érmihályfalvai magyar keresztyént, minden református gyülekezeti tagot 2013. szeptember 15-én vasárnap délelőtt 11 órakor a templomban kezdődő hálaadó és egyben tanévnyitó istentiszteletre, majd azt követően a Bernáth József Református Iskola-épület udvarán felépített új iskolaépület tantermeinek megáldására és ünnepélyes használatbavételére.
A Hitvallás Évében szolgálnak a Bernáth-iskolába járó kisiskolások.
“Azért fáradunk és küzdünk, mert reménységünket az élő Istenbe vetettük, aki minden embernek megtartója, kiváltképpen a hívőknek.” (1Tim.4,11.)
Balázs Dénes lp.

Keresés