Újabb munkalehetőség egy nagyváradi cégnél

Újabb munkalehetőség egy nagyváradi cégnél
2020. November 27.
Bár egyelőre nem városunkban, de ismét lehetőség nyílik elhelyezkedni
/vlm/Image/Show/84/

A munkaadókkal történő egyeztetések során, egy újabb cég kínál munkalehetőséget a cipőgyárból elbocsájtott mihályfalviak számára.

Bár egyelőre nem városunkban, de ismét lehetőség nyílik elhelyezkedni azoknak, akiknek eddig nem sikerült munkát találni, akár azonnali hatállyal is. A nagyváradi székhelyű, autóalkatrészeket gyártó Valtryp S.R.L körülbelül 150-200 személyt alkalmaz. A cég székhelye Nagyváradon, a 3-as számú Ipari Parkban (Parc Industrial nr. 3) található.

A napi ingázást biztosítja a cég autóbuszjáratokkal, a jelenkezést nem kötik semmilyen feltételhez. Reméljük, hogy az érdeklődők, a helyszínen szerzett információk alapján érdemesnek tartják munkahelyükké választani.

További információkért, kérjük érdeklődjenek a cég oldalán feltüntetett elérhetőségek bármelyikén!

Keresés