Versenyben voltak középiskolásaink

Versenyben voltak középiskolásaink
2015. February 27.
A Bihar megyei Egészségügyi Hatóság és a Tanfelügyelőség szervezte versenyen vettek részt a középiskola diákjai.
/vlm/Image/Show/84/
A versenyen részt vett diákok

Február 12-én rendezték meg a “Célunk a NULLA: új EDSY fertőzések, diszkrimináció, elhalálozás” című versenyt, a Bihar megyei Egészségügyi Hatóság és a Tanfelügyelőség szervezésében. Az eseményeken a Mezőgazdasági Főgimnáziumot három tanuló képviselte: Rotaru- Vintila Denisa (IX. A.), Iacob Cristian (IX. A.) és Cervid Claudia (XII. A.).

Az alábbi kihívásoknak kellett megfelelniük:

  • irodalmi és művészeti alkotókészség;
  • elméleti és gyakorlati feladatok.

Az első pont teljesítésére a IX. A. és XII. A., a gyakorlati próbákra pedig a fentebb említett tanulók neveztek be. A jelenlévő nyolc tanintézmény közül iskolánk a 4. helyet szerezte meg 41,3 ponttal.

Iskolánk csapatainak munkáját Micle Ioana román nyelv és irodalom, valamint Nagy Melinda biológia szakos tanárnők irányították.

Keresés