XXI. Nyíló Akác Napok – A részletes program

XXI. Nyíló Akác Napok – A részletes program
2013. April 24.
Négy nap - 48 program. Íme a XXI. Nyíló Akác Napok részletes programja.
/vlm/Image/Show/84/

XXI. Nyíló Akác Napok – Érmihályfalva

Május 16., csütörtök

8 óra – Haszon- és díszállat seregszemle (Móka parti szín);

10 – Tavaszi vásár (Piac);

11 – A vidék jövője a Partiumban – megbeszélés (Gödör Rendezvényház);


Május 17., péntek

10 óra – Kispályás minifoci (Praszler stadioan);

11 – Szociális együttműködés határok nélkül (Szociális otthon);

11.30 – Kézilabda (Sportterem);

13.30 – Sillye Judit: Holdpermet – könyvbemutató (Kultúrház);

14 – Kristófi János festőművész kiállítása (Kultúrház);

16 – Megnyitó (Főtér);

17 – Thurzó Zoltán zongorahangversenye (Kultúrház);

18 – Nyíló Akác Hangja – A döntő (Főtér);

19 – Népzene: Elena Serb (Főtér);

19.05 – Kórustalálkozó (Kultúrház);

19.30 – Koncert: Mohácsi Brigitta (Főtér);

20 – Koncert: Playtime együttes (Főtér);

21 – Koncert: Tóth Gabi (Főtér);

22 – Retró buli (Gödör);

22.30 – Erdei zsibongó (Akácos);


Május 18., szombat

10 óra – Nemzetközi nyugdíjas találkozó (Kultúrház);

10.30 – Kerékpáros- és görkorcsolya ügyességi verseny (Praszler stadion);

12 – Aranylakodalmasok köszöntése (Kultúrház);

14 – Lovas parádé (Praszler stadion);

14.05 – Veterán motorok találkozója ( Strand);

16 – Koncert: Indul a mesevonat – Bóbita együttes (Főtér);

17 – Ide lábam, ne oda – néptáncgála (Főtér);

18 – Az Érmellék 2009 Fotóklub kiállítása (Könyvtár);

18.05 – Koncert: AmazonÁsz (Főtér);

18.30 – Színpadi koreográfiák (Főtér);

19.30 – A Cleavers moderntánccsoport műsora (Főtér);

19.35 – Borverseny (Gödör);

20 – Koncert: Alex Velea (Főtér);

20.05 – A három sárkány – a Móka színjátszó csoport bemutatója (Kultúrház);

21 – Koncert: Wolf Kati (Főtér);

22 – Népzenei koncert: Bakator együttes (Főtér);

23.05 – Erdei zsibongó;


Május 19., vasárnap

9 óra – Gasztronómiai versenyfutás – főzőverseny (Strand);

9.30 – Airsoft bemutató (Piac);

10 – Kezeslábas – családi nap és játszóház (Kultúrház);

13 – Favágóshow (Strand);

17 – Az Aladin Hero Team bemutatója (Főtér);

17.05 – Zongorahangverseny Thurzó Zoltánnal (Római katolikus templom);

17.30 – A székelyhídi Tini Dance Center műsora (Főtér);

18 – Nyíló Akác Szépe (Főtér);

18.30 – Stand up comedy – Aranyosi Péter és Kun Zsolt (Kultúrház);

20 – Koncert: Dreamers (Főtér);

21 – Koncert: Antal Timi (Főtér);

22 – Koncert: Magna Cum Laude (Főtér);

23.30 – Tűzzsonglőrök (Főtér);

24 – Záróünnepség, tűzijáték (Főtér).

A szervezők a műsorváltoztatás jogát fenntartják!