Tábla jelzi: rövidesen kezdődik az építkezés

Tábla jelzi: rövidesen kezdődik az építkezés
2019. July 17.
Elhelyezték a Gödör Piknikudvar kerítésén a tanuszoda kivitelezésének kezdetét jelző információs táblát. Az építkezés megkezdésével az ócskapiac "visszaköltözik" ideiglenesen korábbi helyére.
/vlm/Image/Show/84/
A kivitelezés határideje 1, a garanciaidő 3 év

A Megyei Tanács székhelyén június 27-én írták alá a szerződést az Érmihályfalván építendő tanmedence kivitelezésére.

Amint már akkor is elhangzott: a beruházás értéke megközelíti a 6 millió lejt, az uszodában lesz egy 25 x 12 méteres tanmedence és egy 6 x 12,5-es gyerek medence.

A munkálatokat lebonyolító Bihar megyei Hosszútávú Fejlesztési Ügynökség (ADD) munkatársai kedden elhelyezték a helyi Gödör Piknikudvar (melynek területén lesz az uszoda) kerítésén a kivitelezés kezdetét jelző információs táblát, és mint megtudtuk, a napokban az építkezés előkészítését végző erőgépek is felvonulnak.

A helyiek számára mindez azt is jelenti, hogy az építkezés megkezdésével a nevezett területen eddig csütörtökönként és szombatonként működött ócskapiac “visszaköltözik” ideiglenesen korábbi helyére, a régi városháza mögötti területre.

Keresés